Double Dutch basiiliku-granaatõuna toonik

Double Dutch Pomegranate & Basil maitset iseloomustab granaatõuna magusus ja tanniinsus ning vürtsi lisab aniisiliste perekonda kuuluv basiilik.
Ideaalne pikendaja näiteks Black Tomato Gin'ile - tomat ja basiilik käsikäes.

Double Dutch toonikud on 100% naturaalsetest koostisosadest, need ei sisalda kunstlikke lõhna-, värv- ega säilitusaineid.

Double Dutch sari on loodud 2015. a kahe särava kaksikõe Joyce ja Raissa De Haas poolt, kes tunnevad erilist uhkust oma hollandi päritolu üle, kuna seal on sündinud ka populaarne jook džinn. Idufirmast alguse saanud Double Dutch on täna tunnustatud ettevõte, müües üle poole miljoni pudeli kuus. Joyce ja Raissa usuvad, et eduka äri saladus on olla vapper ja tunda rõõmu töö tegemisest.Double Dutch toonikud on 100% naturaalsetest koostisosadest, need ei sisalda kunstlikke lõhna-, värv- ega säilitusaineid. Toonikud on valmistatud kvaliteetsetest naturaalsetest koostisosadest ning puhtast Põhja-Inglismaa allikaveest. Lisaks on need vähese kalorisisaldusega. Toonikute valmistamise protsessi on kaasatud tunnustatud baarmenid ja tulemuseks on täiesti uus tase toonikute maailmas. Toonikute puhas ja peen maitse on saadud meetodil, kus koostisosad valitakse nende sarnaste maitseomaduste järgi, mis sobivad omavahel kokku. Tulemuseks on suurepärase maitsega toonikud, mis sobivad erinevatesse kokteilidesse või nautimiseks iseseisva joogina.

1,44 €   ( 1 liitri hind 6,70 eur)
* Toote hind sisaldab käibemaksu 22% 
PAKENDPudel

0.2 L

Lisa ostukorvi
1,44 €
Soovitud kogust saab mugavalt muuta ostukorvis.